Gavo Valencia ne dovanėlę- Barsą. Valencia žaidime jau juntamas nuovargis, komanda besibaigiant sezonui persitempusi ir žaidžia tiek namuose, tiek išvykose sunkiai. To įrodymas- rungtynės su Laboral. Išeita į kitą etapą vos ne vos. Barsa irgi žaidime- kaip ant svarstyklių, tik gal kiek geriau, nei pas Valenciją. O kas jai sezone beliko, tik reabilituotis už eurolygą, kur patirtas nemalonus fiasko. Patyrusių žaidėjų suolelis man atrodo daug patikimesnis šioms rungtynėms pas Barsą, nei pavargusi ir su mažai poilsio Valencia. Barsa tam laiko turėjo, tad ir šviežesni bus. Man tokia jos fora labai priįmtina. Sėkmės.
- Balsų: 14
Komentarai (0)