Atrodo, kad pas cska komanda viduje daug nesutarimu. Komanda visiskai praradus savo veida, zaidimas tikrai prastas, zaidziama individualiais veiksmais, komandinio zaidimo nebelike. Kodel gi nepralaimejus siandien ir keliauti sau atostogu, taip greiciau pamirstant si sezona? Weemsas su Teodosicium isvis laksto be motyvacijos, su treneriu bendros kalbos nera. Lokomotyvas atvirksciai labai neblogai atrodo sezono gale, pries cska gali zaisti, si sezona jau irode ne karta. Tuo labiau iveikus cska sansai tikrai nemazi pasiimti vtb titula, kur praltiskai lieka tik unics. Khimki irgi atrode, kad turi laimeti pries NN, bet kaip nebera zaidimo vien stipriu zaideju nebepakanka. Tokia fora man atrodo labai patraukliai.
- Balsų: 24
Komentarai (0)