Paliko man gerą įspūdį šis žaidėjas, imlus sužaisti 2X2, neblogai žaidžia nugara į krepšį, išprovokuoja nemažai pražangų. Keičia Javtoką, bet laiko gauna ir kuo toliau tuo daugiau. Manau gaus apie 15 min.
- Balsų: 16
Paliko man gerą įspūdį šis žaidėjas, imlus sužaisti 2X2, neblogai žaidžia nugara į krepšį, išprovokuoja nemažai pražangų. Keičia Javtoką, bet laiko gauna ir kuo toliau tuo daugiau. Manau gaus apie 15 min.
Komentarai (0)