Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Žalgiris - Lietuvos Rytas

05/12 20:00 Lietvamzdis -8.00
2014/05/12 09:56 Daugiau (Total 158) @-111 8/10
 

Pusfinalio antros rungtynės. Nors totalas ir pakeltas keliais taškais nei pirmame mače, tačiau vistiek jis man atrodo dar per mažas, todėl vėl einu su bendru overiu. Argumentai lieka tie patys, tad pasikartosiu. Nesvarbu, kad ir labai svarbios varžybos abiem komandom, tačiau jos abi palaiko greitą žaidimo tempą, nėra to kamuolio bumpsėjimo kelioliką sekundžių prie trajako linijos, daug metimų negaištant laiko, tačiau pagrindinis statymo pliusas tai abiejų komandų tikrai nekokia gynyba. Jei prieš silpnesnes LKL komandas dar pasigina, tai prieš sau lygias ar stipresnes prasileidžia tikrai nemažai. Nematau aš čia nerezultatyvių varžybų. Per pastaruosius du tarpusabio mačus įmetė 170 ir 175 taškus. Tas parodo, jog komandos yra grynai atakuojančio stiliaus. Sekmės

  • Balsų: 30
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Lietvamzdis

Padėkų: 1

Sekėjų: 0

  • Unitai -136.56
  • ROI -12.79%
  • W% 49.24%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 139
  • Unitų atspėta: 986.44
  • W-L-T : 65-67-7
  • Vid. unitų skaičius: 8.08
  • Unitų spėta: 1123.00
  • Vid. koeficientas: -123
 

Unitų pokytis

-120-126-132-138-144-1502025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (5)

  • Jei tik tureciau piganu all in uz underi siandien!
  • 50 ant 50 būtų neutralioj aikštėj... o čia namų faktorius svarbiame mače didžiulis pliusas komandai
  • Tavo siknaskyle nebent butu sunesiota. Jau pirmas rungtynes matem kai nesiojo, aisku gale susimove, klausimas ar patys kalti, ar turejo taip but. Lietrytis tikrai siemet nera pajegi komanda, ta parode ir pralaimejimai taurej ir eurolygoj, taigi cia viskas tikrai 50 ant 50
  • Vilniuje tau 50 ant 50 būtų? Net neabejoju, kad Žalgiris sunešiotas bus Siemense jei dar turės progą ten vykt. Ir taip, aš labiau palaikau Rytą, tačiau vien žiūrint nešališkai į šią porą Rytas tikrai geriau atrodo šiuo metu. O gynyba komandų abiejų man atrodo grybiška, žaidimas grynai atakuojantis, tad neimt overio aš tiesiog negaliu, nors ir svarbus mačas. Tikiuosi nenudegsiu
  • Tikrai neverta rizikuoti. Rungtynes visiskai lemiamos, nepalyginamai nuo pirmu. GAli jaustis itampa, ko pasekoje netaiklus metimai. Zalgiriui visiskai lemiamos rungtynes, o rytas taip pat nenores rizikuoti grizti I Vilniu, nes tada jau butu 50:50 tikimybes abiems komandoms. Tikrai ne sitose rungtynese statyti uz overi