Pusfinalio antros rungtynės. Nors totalas ir pakeltas keliais taškais nei pirmame mače, tačiau vistiek jis man atrodo dar per mažas, todėl vėl einu su bendru overiu. Argumentai lieka tie patys, tad pasikartosiu. Nesvarbu, kad ir labai svarbios varžybos abiem komandom, tačiau jos abi palaiko greitą žaidimo tempą, nėra to kamuolio bumpsėjimo kelioliką sekundžių prie trajako linijos, daug metimų negaištant laiko, tačiau pagrindinis statymo pliusas tai abiejų komandų tikrai nekokia gynyba. Jei prieš silpnesnes LKL komandas dar pasigina, tai prieš sau lygias ar stipresnes prasileidžia tikrai nemažai. Nematau aš čia nerezultatyvių varžybų. Per pastaruosius du tarpusabio mačus įmetė 170 ir 175 taškus. Tas parodo, jog komandos yra grynai atakuojančio stiliaus. Sekmės
- Balsų: 30
Komentarai (5)