Mano manymu labai geras statymas, cia nesiruosiu daug visko rasyti, nes ir taip viskas yra aisku, ispanai ant bangos, zaidzia labai gerai, serbai po sunkiu vakaryksciu varzybus bus isseke. Serbu lyderis teodosicius bus uzdarytas kaip parkeris ar spanulis. Dar vienas pliusas tai, jog ispanai pralaimejo serbam grupes varzybose, ispanai yra tokie, kurie nepamirsta pralaimejimu ir uz tokiu bajerius serbams siandien atsirugs. Visi pliusai siam statymui ir imu drasiai. Sekmes!
- Balsų: 0
Komentarai (0)