Sveiki,
likau suzavetas vakaryksiu macu tarp Slovenijos ir Serbijos.. Serbai kovesi iki galo, ir kuo tik sunkesnis momentas jie sugeba geriau suzaisti.. jauni zaidejai bet zaidzia tarsi mate silto ir salto, nepaluzta net tada kai jau atrodo pralaimetos varzybos.. baudas meta taikliai.. snd tikiuosi itempto maco ir siek tiek sekmei pakrypus i serbu puse ju pergales.
sekmes
- Balsų: 0
Komentarai (1)