Na ir dar viena prognoze is pirmo ketvirtfinalio 😁 Tiesiog negalejau susilaikyti pamates toki siuloma statyma ! Serbai isvis siame sempionate demonstruoja pavyzdini krepsini puolime, kamuolys nuolat juda ties tritaskio linija, taip istampant priesininku ginyba, dauguma metimu atliekami laisvi, o ka gali Teodosic mes isitikinom vakar ! Turbut atsimenat, Teodosic ismaudo Delna, ikerta i baudos aikstele, pasokdintas Javtokas, kamuolys Kristiciui ir lengvi tsk 😁 Man vakarykstis Serbu puolimas paliko lb gera ispudi, ir manau kad jie ir ketvirtfinalyje zais kaip komanda ir nesiims sprest reikalu pa vieniui. Ka galiu pasakyt apie Rusus ? zaidzia disciplinuota krepsini, silpna zaidejo pozicija (lyginant su Serbais) ir nera kam improvizuoti puolime. Siektiek statiskas puolimas mano akimis... Taigi cia prognozuociau nuo 3-7 asistu persvara Serbu puseje, Sekmes !
- Balsų: 0
Komentarai (6)