Gera Ryta Krepsinio myletojai 😉 bandysiu atsigaut po vakar skaudziu Hedo ir Lakoviciaus lygiuju ( toks vaizdas kad kaip susitare nerinko tsk ketvirtam kelini). Na bet visko buna ! Snd pirmojoje ketvirtfinalio poroje susitinka 2 geriausia ginyba siame cempionate demonstruojancios komandos ir , net liezuvis neapsivercia teigti jog jos mes daugiau nei po 65tsk, kas mano siuloma spejima tenkintu. Didele itampa ir rungtyniu svarba atsilieps kas be ko, bet net ir be jos , abeju komandu pusese bus sunku rinkti tsk. Blatas kone tobulai sustygaves Rusu ginyba, kuri atrodo pasiruosusi ir siais metais pateikt daug netiketumu 😁 Tuo tarpu Serbija yra jauna ir lb ambicinga, ginyboje visi 5 ajksteleje esantys krepsininkai dyrba is peties. Abi komandos megsta leta, pozicini krepsini ir nemanau kad isvysime greita puolima, arba begima pametus galva, kas siai stafkei yra lb naudinga 😉 kaip jau minejau nesitikiu kad nors viena komanda virsys 65tsk norma, Sekmes ir geru emociju ! 😁
- Balsų: 0
Komentarai (5)