Niekaip nematau cia ispano tokiu favoritu,po traumo zaidziantis antrame turnyre jis tikrai nemanau kad cia kazka pasieks,kaip mateme ana savaite jam dar truksta labai daug iki tos formos kuria demonstravo pries trauma,laimeta pries schukin tik del pastarojo pasitraukimo ir po to seke pralaimejimas pries nieko gero nerodanti paskutiniu metu aranguren kuris kitame mace irgi pasidare retire,taigi montanes tikrai neziba.ka rosolas,irgi negali pasigirti gerais rezultatais taciau pirmuose etapuose visada jis pavojingas ir va praita savaite pasitvarke su crugnola kuris tikrai nera beviltiskas ir tik po triju setu kovos pralaimejo martinui kuris tapo sio turnyro nugaletoju,taigi siandien matau netgi didesnes galimybes rosol iseiti is korto nugaletoju,o ka jau kalbet apie fora...pries metus tame paciame turnyre montanes sunesiojo rosola,taciau sia diena situacija kitokia ir puiki proga revansui...
- Balsų: 0
Komentarai (4)