Sveiki,
Imu serbu minusine, nes jie man palieka gera ispudi.. Rinktine zaidzia protingai, laiku subauduoja, neleidzia varzovams pajusti zaidimo ritmo.. Lenkai isskyrus varzybas su lietuviais niekuo nenustebino..Turkai juos nuleido ant zemes, bet bukmekeriai cia vistiek mato daugmaz vienodas komandas. Na lenkai seimininkai, bet serbai ne lietuviai kad issigastu ziurovu triuksmo😉 .. cia manyciau turetu serbai imti apie 10 tasku.
sekmes
- Balsų: 0
Komentarai (0)