Kodel Anderlechtas,visu pirma puikiai pradetas sezonas 4pergales is tiek pat galimu (neskaitant ziauriu pralaimejimu Lyoui Cl)kol kas rimiciau pasipriesino tik brugge toliau visi buvo sutvarkyti be rimtesniu bedu ,tuo tarpu Standartas kol kas niekaip nerada savo zaidimo ,tiek puolimas tiek ginyba buksuoja ir ko pasekoje is 4 laimeta vos 1 ir 3 suzaista lygiom ,na kol kas tai tikrai ne tas standartas kuris dauze pernai visus is eiles ,taigi renkuos tarp namu sienu zaidzianti Anderlechta 😁
- Balsų: 0
Komentarai (4)