Sveiki, manau siandien pergale turetu paimti Serbijos rinktine. Uzvakar jie tik 1tasku nusileido turnyro seimininkams graikams, vakar nors neuztikrintu zaidimu, bet visas rungtynes valdoma situacija nugalejo lietuvius. Sutinku, kad serbu sudetis butu zymiai gresmingesne jeigu butu ir Stojakovicius, ir Jaricius, ir Pavlovicius, bet ju nera o serbu garbe gina pergaliu istroskes jaunimas: tai Tripkovicius, Velickovicius, Tepicius, Teodosicius, Ercegas, Perovicius, netruksta ir patyrusiu zaideju kaip Krsticius, Kecmanas, Popovicius. Jaunimo ir senimo junginys daznai suveikia, panasu kad serbai pradeda susizaisti ir Lenkijoje jie tikrai gali pakovoti del aukstesniu vietu. Tuo tarpu rusai neatranda savojo zaidimo, jiems truksta to tikrojo lyderio sunkiose situacijose ir siame turnyre jau patirtos 2 nesekmes. Taig nemanau, kad rusai ypatingai pasipriesins ir siandien- serbams. Prognozuociau nesunkia serbu pergale.
- Balsų: 0
Komentarai (11)