Sveiki. Na neiskaitant to kad Safina apskritai yra pajegesne uz Jankovic, tai sio turnyro rezultatai dar tai labiau patvirtina. Na sios zaidejos paskutiniu metu keliuose turnyruose buvo uzpjovusios nemenka gryba, taciau situacija dabar keiciasi. Siame turnyra jankovic be pergales pries Azarenka, nieko ispudingo neparode, absoliuciai. O per fuksa pasiekta pergale pries Dementieva kuri ir taip po traumos atrodo neispudingai, nera rodiklis. Na safina turnyra pradejo pries Vinci, kuri ant popieriaus neatrodo tokia rimta zaideja, taciau pasizymi geru zaidimu pries stiprias zaidejas, ir wisgi sugebejo atimti seta is Safinos. Antrasis macas, kuriame gan uztikrintai laimeta pries Peng S., kuri wisgi turnyre neatrode lavone, iveikusi Martinez bei Cibulkova. Na daugelis galwojo kad treciajame matche Safina kris pries Clijster taciau buvo pasiekta pergale pries isties ispudingai zaidusia veterane. Stai paskutinis macas pries gera forma rodancia Penetta ir jau po keliu gerai apsiltu matchu rezultatas 6-2 6-0 safinos naudai. Na taj manau siandien nieko kito ir nebus kaip eiline safinos pergale, o ir kofas dar galima sakyti padorus. Tajgi stumkit wisi all-in'us 😁 nors ne ... cia juk bobu tenisas ;D sekmes
- Balsų: 0
Komentarai (7)