Na cia susitinka mano akimis ,komanda,kuri kovos del vietos CL,ir komanda,kuri kovos del islikimo lygoj.Siaip cia man butu 99% stutgarto pergale,bet kaip ir su kopenhaga , neramina,tas,kad zais antradieni CL atrankoj.. Vistik imu namu pergale,komanda turi tikrai geru zaideju atvyko Pogrebniakas,Hlebas,manau sie slavai sustiprins ir taip nesilpna Stutgarto komanda.Sekmes.
- Balsų: 0
Komentarai (3)