Prancūzijos stipriausia lyga. Susitinka "Paris SG" ir "Le Mans" klubai, Parc des Princes tvirtovėje. Abu klubai pirmose varžybose sužaidė lygiom. Paryžiaus klubas svečiuose apmaudžiai praleisdami įvartį paskutinę susitikimo minutę 1-1 sulošė su naujokais "Montpellier". O "Le Mans" namie taip pat praleisdami įvartį tik paskutinę minutę sužaidė lygiom su Lyon" ekipa. Tačiau šiame susitikime renkuosi namų komandos pergalę, kadangi praėjusį sezoną šią ekipą įveikti namuose buvo be galo sunku. Tuo labiau kai "Le Mans" klubą paliko du pagrindiniai žaidėjai, tai vartininkas ir kapitonas Y. Pele ir atakų organizatorius Gervinho. Sėkmės!
- Balsų: 0
Komentarai (0)