Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2009/08/13 21:00 Azarenka (1) @-133 10/10
 

Azarenka su C.Wozniacki siandien turetu eiti be dideliu problemu. Azarenka 20 mete siais metais isiterpe i WTA reitingo desimtuka. Labai geras jai sezonas siemet. Puikiai losia ant hardo 2 laimeti finalai auksto lygio, plius nueita karta iki pusfinalio. Ant hardo iveikineja Serena Williams, Kuznetsova, Stosur, Safina, Vesnina, Mauresmo, Bartoli. Zodziu si baltaruse dabar gali iveikti bet ka. Cincinati pirma padavima padavineja virs 80 proc , breikpointu varzovem praktiskai net nesuteikineja.
Jankovic sis sezonas gan vidutinis, nezinau del ko, bet cia labai panasiai kaip Ivanovic tas pats. Visi Jankovic pasiekimai ant hard siemet, tai vos karta nuejo iki ketvirtfinalio. Nemazai suteikineja varzovem breikpointu ir nesugeba ju issaugoti aukstu procentu. Vakar Kirilenko is 8 breikpointu laimejo 6 .

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

matas

Padėkų: 180

Sekėjų: 33

  • Unitai -597.74
  • ROI -2.54%
  • W% 49.41%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 2988
  • Unitų atspėta: 23635.26
  • W-L-T : 1433-1467-88
  • Vid. unitų skaičius: 8.11
  • Unitų spėta: 24233.00
  • Vid. koeficientas: 106.5
 

Unitų pokytis

-500-558-616-674-732-7902025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (48)

  • Vsio ragasnu sekmes bent asnt perhgales as atsijungiu ryt nusimato pleninga diena ant vaiku 16 oi bus geru vbarijantu manau 😁
  • Ble ble susidublino , tiek buvo atlosus
  • Na va db azarenka turetu kitus du setus paimti..
  • Kur azarenka zaidzia daznai buna 3setai.aisku jai varzove verta jos..
  • To chignizas : pirmas kaip ir sakiau 7:6 😁 , antra turetu dar lengviau sulesti, nes psichologiskai po tokio pirmo bus sunku Jankovic.
  • Omnike buvo21.5
  • Imiau sita over ir roddiko pergale,vos su rodiku nesudegiau..
  • Prigavo itariu jankovic jau...azarenka padarys pirma..
  • Abejoju, kad 21 😉 , cia 22 min .
  • 21
  • Kiek buvo tas overis?
  • Kolkas over stabiliai eina ramu..😁
  • Maladiets 40-0 jei bus 5-5 realus sansai lieka 😁
  • Svarbiausia ji ant savo neprapistu, o receivint ji puikiai moka.
  • Kazkaip tikiu as sita mergaite
  • Nu dabar paimt reik butinai tos jankovic tada jau norma butu 😁
  • Krc vel 0-30 nu cia zaiuru 😁 jei sita savo [pradurs tai jau tikrai viskas
  • Bet 6:3 , kaip tu galvojai, tai tikrai jau nebus 😁 , gal 7:6 Azarenkos naudai kaip as sakiau dar galima tiketis 😉
  • Kaip cia tau pasakius, visgi bobu tenisas, daugiau breiku buna 😁 , tai cia dar del pirmo galutinai neaisku 😁
  • Nu atbreikino reik kad spurtuotu dabar 😁
  • Jooo.. 0-4 jau man ragas o pergale jauciu paims per daug cia norejau su tuo 2-0 😁
  • Jeij 0-4 amba mano 2-0 tikrai
  • O kos tas cincinacio linkas?
  • Su vaizdu serena dar rodo
  • Ar nera su vaizdu?
  • Numeskit live dekui
  • Nu gal ir taip 😁
  • Patikek zinau ka sakau as espertas😁 bus 4-3 pabreikins pasims savo ir baigs pirma 6-3 o antram 5-4 pirmaus ir pabreikins
  • Taip lengvai gal ir nebus, ne prestizas butu Jankovic. Jei jau bus per du setus tai koki 7:6 ar 7:5 ir 6:4 😁
  • Cia bus under 6-3 6-4 azarenkos as kaip ekspertas prognozuioju 😁
  • Over paimta..
  • Geriausias cia wariantas ower nes turetu but 3 setay
  • As manau kad jus visi meduoliai ;DD
  • Tenisas - AMERICAN EXPRESS - TED OPEN turnyras. Vyrai. Istanbul, Turkija. Kieta danga

    gal kas zinot kur sito turnyro live gauti?
  • Va būtent. Kiek skaičiau Jankovič bloge, tai ji pati sako, kad jai labai į naudą išėjo ta poros savaičių pertrauka be teniso ir dabar jaučiasi atsigavusi visapusiškai. Kaip yra iš tikro, bus matyt, bet gariau palikti ramybėj šitą mačą.
  • Va cia laimės ne meistriskumas, o nervai 50-50
  • To disasteris : Jau Sharapova rodo atsigavimo pozymius , keleta turnyru gan gerai sulose.
  • Visada buna kazkokia ir degimo tikimybe, bet manau cia labai daug pliusu Azarenkos pusej:
    1 reikia nugaleti, kad greiciau aplenkti WTA reitinge Jankovic.
    2 paskutini ju maca laimejo Jankovic per tris setus (dar kai Jankovic buvo WTA No 2 ) ten buvo Australian Open. Puikus metas revansui.
    3 Sis sezonas Azarenkos nepalyginamai geresnis.
    4 Azarenka geriausiai losia JAV turnyruose.
    5 Netgi paskutiniuose Grand Slamuose, kur zaidejai stengiasi parodyti geriausius rezus Roland Garose ir Wimbledone Azarenka ejo toliau.
    6 Kiek pastebejis C.Wozniacki eina su Azarenka kartu bent iki trecio, ketvirto etapo 😁
  • Na nebuciau taip jau garantuotas, praeita savaite baltaruse sugebejo prakist sharapovai, kuri manau dar savo geriausio grajaus nerodo
  • Kazkaip ranka nekyla uz ja mest...dar stambiau
  • Kad tik nereiktų degti 😁
  • Kol Topas dar toki kofa duoda geriau paskubink, nes gali paskui ant 1,6 reikt deti 😁
  • To zygis : nezinau kaip ten su tais broliais dar situacija, bet jau geriau dek uz Azarenka stambiai . Mano patarimas.
  • Svx.kaip manai broliai BRYANAI patvarkys snd LINDSTEDT su MELO?galvoju mest daugiau uz bryanus...kofas 1.2 bet daug sansu patraukt
  • Bet is kitos puses ir gerai, jei atiduoda serva, paskiau atsibreikina. O pas vyrus, jei prakisa dazniausiai viskas 😁 .
  • Gal ir geras bet mergu tenisa ziuret tai atima daug nervu kaip jos breikinasi i seta po 4 kartus
  • Geras sitas tikrai