Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2009/08/10 01:00 J. del Potro (2) @-111 8/10
 

Siose rungtunese renkuose del potro pergale nes manau kad jis pasims sita turnyra vakar pakankamai lengvai nugaletas gonzalez 2:0(7:6,6:3) o vakar sunkioje kovoje roddick nugalejo isner 2:1(6:7,6:2,7:5) del potro tarpusavio kovos 1:0 del potro naudai, sis jaunas tenisinikas turi labai stipru serva ir turi labai gera smegenine kaip zaisti pries varzova, roddick vakar buksavo bet iki finalo dakope bet jo finale laukia stiprus varzovas.

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

algucis

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai 98.67
  • ROI 11.89%
  • W% 61.05%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 95
  • Unitų atspėta: 928.67
  • W-L-T : 58-37-0
  • Vid. unitų skaičius: 8.74
  • Unitų spėta: 830.00
  • Vid. koeficientas: -117
 

Unitų pokytis

110104989286802025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (13)

  • Saunuolis del potras 😋
  • Kiauras tas potro bl 5:3 vede tj po 5 db
  • Vakar del over roddick tapaty snekejai 😁
  • Alguci man rodos tau tik sekasi nieko daugiau, nezinau kas dedasi roddicko smegeninej, kad sugebejo atiduot seta isneriui, bet 500 tasku atp reitinge tikrai neblogai + savi sirgaliai cia manau galima surizikuot ir paimt roddicka 2-0 su 3.1 kofu
  • Paimiau Del Potro
  • Nenuvertinu nej vieno varzovo bet manau stipresnis ce potro
  • Nu siaip tai mano galva rodickas ims rodicko servo nelabai del potro paims, o rodickas vakar nebesveikus isnerio padavimus aatlaike.plius dar savoj zemej losia
  • Taj kad daune as pliuse ;D pazek kaip geraj varau ;D
  • Kazkaip keistas man jis ;D rasysena kaip mazo vaiko ir varo cia ;D jis priraso po 15 prognoziu per diena ir kad jei geriausiu atveju 5 sueina tai jau kietas tipo ;D nors px net nesidomi nei tenisu nei ka tai h2h padaro paziuri katras daugiau lt lamejes ir kator reitingas geresnis ir raso savo prognoze ;D gaila man tokiu Lietuvos vaiku , traumos yra i minusa eina tik bet ka darysi gi visi pliuse but negali ;D
  • Tu alguci gal nerasyk prognoziu , nes nei jos geros , nei ju aprasymai geri ir apskritai nenusimanai lazybose matau, gal tau vaikas tik 15 metu ir statai po 2 lt
  • Aik ty is visu jegu spangale😁
  • Asilas sitas ismastytojas ;DDD Del potro vakar sunkiai iveike Gonzalez jei ka ;D nematej varzybu nekalbek vaikeli ;DDD
    O roddick net nesistenke is visu jegu kovot su isner ;D ir jei ka ISner yra labai geroj formoj ;D imsiu RODDICK ;D
  • Cia isvis neiasku jai imciau tai rodika..