Dar vienas ivykis, kurio negaliu praleisti. Seimininkai belgai priima svecius is Italijos. Na taip apie AS Roma turbut nelabai cia ir reikia daug ka pasakoti, auksto lygio zaidejai, kurie siekia sau uzsibreztu tikslu. Italijos lygoje pernai vidutiniskai musdavo 3.29 ivarcio. Cempionu lygoje sugebejo net 3 kart pasizymeti pries Chelsio futbolininkus, kuriu gynyba mazai kam ikandama. Na siandien is AS Romos reikia tiketis bent 2 ivarciu. Ok uzteks kalbu apie italus, dabar belgai - Gent. Praita sezona teko stebeti kaip komanda skina pergales ir musa daug ivarciu tiek namie tiek ir isvykoje. Po pralaimejimo ana savaite Romai, belgai suzibejo sezono atidarime, savo cempe, kur isvykoje nugalejo Cercle Brugge futbolininkus (1-3). Jei snd belgai kazka nori irodyti tiek sau tiek ir savo sirgaliams jiems reikia musti bent 2 ivarcius. Zuresim kas bus, o pats tikiuosi paprasto rezultato 1-2. P.S. sirgsiu uz Gent
- Balsų: 0
Komentarai (1)