Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2009/08/06 00:00 vesnina (2) @120 8/10
 

Mano akimis kofai turetu but lygus arba netgi 40/60, vesnina paskutiniu metu zaidzia tikrai gerai, iweiktos siais metais ant hard tikrai stiprios warzowes, uzvakar nepasigaileta szavay kur negalejo apie pabreikinima net pagalwoti warzowe nes ukrainiete serwawo puikiai, mazai klaidu. Apie kiniete siais metais gero neturiu pasakyti nieko palyginus su praeitais metais forma tikrai kritusi tuomet ji sluodawo wos ne viss warzowes dabar atwirksciai tamposi su widutiniokem ilgus macus. Apskritai ji man ne ant hard sutwerta mazike be serwo, bet gerai juda korte taip ir kompensuoja sawo trukumus. Nematau ja siandien laimincia pries siuo metu geresni tenisa demonstruojancia panike. Tarpusavio akistatos kines naudai 2:0

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

gudone

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai 10.73
  • ROI 1.45%
  • W% 51.96%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 103
  • Unitų atspėta: 757.73
  • W-L-T : 53-49-1
  • Vid. unitų skaičius: 7.25
  • Unitų spėta: 747.00
  • Vid. koeficientas: 126.1
 

Unitų pokytis

30241812602025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (25)

  • Juokas ima man is jos, invalyde, ner zodziu daugiau..
  • 0-5 na kaip visada kai padedi taip buna
  • Issigimus nx savo padaciu isvis neima..vsio ramu..
  • Nu pyzda, palaidojam sita
  • As jau pries pradedant macui nujaciau ta pizda
  • Pizda stafkei jau..
  • 3:0 tai yra gauna vesnina treciam sete
  • 0:3 pzdc nx savo nesugeba servo imt
  • Turetu imti kiek gali tas pagrandukas cia ridinetis po ta korta jau baterija manau isseko 😁
  • Istempe antra seta. tikekimes treciam ims.
  • Gerai kad neemiau 2-0 nes butu pz dabar...Protas susviete pergale tik paimt. Gal dar istemps
  • Nu cia prasauta su situo statymu
  • Buciau zinojes kad taip kofai kris sios stwkes cia nebutu, mane biesina tokios nesamones, zaideja wakar puikiausiai sau serwawusi siandien tipo jau pamirso kaip tai reikia daryti, ispistgalwiu sportas palikes su tom lazybom
  • Nu idomu kas cia bus
  • Paleido gale pirma seta ://
  • Nu va prisisnekejau ryskiai... Kai tik padedi tai ir sh gaunasi. Nesuprantu
  • Kas live su vaizdu turi ?
  • Carmelo nesikabinek,gime ji ukrainoj 😋
  • Nu uz vesnina iki maco pradzios turbut @1.6 liks. visi deda sian uz ja,jau kaip masine stafke gaunas beveik 😁 arba dziaugsis visi arba degs.
  • Nu galvoju,kad priesinosi. o kaip ten buvo?
  • Tai tu galvoji, kad szavay ten priesinosi?
  • Jo sitas geras. jau ir kofas @2,omnyje @1.85. pats dejau szavay minusine,bet kaip taip ja surijo,negalima nepaimti vesninos.
  • Apie kokia tu cia ukrainiete
  • Drasiai vesnina pergale. Manau net vesnina 2-0 turetu eit