Ka gi man cia garantuota Celtic win ir kad nors viena komanda tiksliau sakant rtusia neimus.Vius pirma Celtic tarpsezoninese avrzybose atrode daug geriau ziadimas buvo tikria daug geresnis.Sudetis siek tiek pasiektei taciau vietone Nakamuros ir Venegoro atejo ne ka prastesni ziadejai.Rusai ir rusijoje losia tragiskai, apart Kerzakovo nieko gero nera be to nelos komandos kapitonas.Taigi ma ncia tie 2 ivykiai tiesiog puikus.
- Balsų: 0
Komentarai (0)