Ka gi Pjunik pirmose varzybose atrode tragiskai, gal per visasvarzybas sukurti vos 1,2 sansai imusti, ir jei ne Kroatu klisumas galejo buti 2-0 ar 3-0 Dinamo naudai, taigi jei jau pirmose varzybose namie Pjunikas nieko nesukure, tai nemanau kad ir isvykoje jie imus, ypac kai ivarcio kaina tokia svarbi, taigias renkuos is varianta.
- Balsų: 0
Komentarai (0)