Na dar vakar vakare buvo 1.5, siandien jau imu kas belieka... Dar teks palaukti foros, zesim ka siulys. Na o mano manymu nors ir su tokiu kofu, nors ir bobu teniso vengiu kaip velnias kryziaus, taciau is visu sios dienos WTA matchu man sis pats realiausias. Esme ta, kad Cornet siemet yra absoliutus nulis, nesenai vykusiame Budapesto turnyre ant grunto, sugebejo iveikti viena lavone Voskoboeva, o sekanciame matche gedingai pralaimejo Shahar Peer, kuri nera yspudingo lygio varzove. Zodziu siemet absoliuciai nerodoma jokiu gyvybes zenklu. Na ir stai cia jos laukia Martinez, nesenai vykusiame Bastad turnyre nuslavusi visas varzoves, krito ir Kanepi, ir Suerez Navaro, ir Dulko ir net jaunoji danu talente siemet visus dedanti i vieta nesugebejo net seto pasiimti pries Martinez. Taigi siandien kris ir Cornet.
- Balsų: 0
Komentarai (20)