Bukim biedni ,bet teisingi ryt ryte cia gali but visko ,bet nepaimt tokio ivykio butu kvaila ,Meksika tikrai turetu siemet laimeti auksine taure ir padaryti tai uztikrintai ,tikriausiai net gi be pralaimejimo kartelio.Meksikieciai surinko tokia sudeti kuri ant popieriaus apskritai visas rinktines cia turetu nusluot ,jei Amerikieciai susirinko galima sakyti antraja rinktine ,tai Meksikonai cia sukviete beviek visa salies zvaigzdyna ir pirmosiuose rungtynese 2-0 nugalejo Nikaragva ,tikejausi kazko daugiau ,taciau varzovas turbut nebuvo is tu su kuriais reiktu plesytis is paskutiniuju ,tiesa Panama irgi yra silpnoka rinktine ir su ja taip pat tikriausiai neprireiks viso talento ,taciau toki rezultata kaip su Nikaragva islauzti Meksikieciai privalo kaip minimum ,veliau lauks Gvadelupe ,tikriausiai vienintele rimtesne varzove grupeje ,su kuria Meksika galetu pameginti antraruse sudeti kaip puikia pamoka atsarginiam ,kurie yra visa galva auksciau visu rinktiniu apart Jav.
- Balsų: 0
Komentarai (2)