Na kagi reikia kapstytis iš minuso ir atlošt pralaimėtus pinigus. Jeigu Rusija šiandieną laimi prieš Olandes tuomet darau ilgą pertrauką tinklinyje nes tokios nesamonės dedasi pastaruoju metu jog trūksta žodžių.. Pagal mane Rusijos pranašumas yra tik aikštė ,o visa kitą yra pas Olandes kurios kartu žaidžia ir ilgiau ir turi geresnę sudėtį ir beabejo daugiau žaidybinės praktikos šiemet , įskaitant ir turnyrą Šveicarijoje ir Italijoje. Olandija dar nepralaimėjo nei vieno susitikimo šiame tunyre , nugalėtos ir Azerbaidžanietės ir Baltarusės ir vakar kad ir kaip bebūtų keista neturėta jokio vargo su Kuba , o prieš jas laimėti setą 25-15 pavyksta toli gražu ne kiekvienai varžovei. Pagal statistiką Olandija yra akivaizdžiai geresnė komanda ir vargu ar čia bus kas nors netikėto jog Rusės sugebėtų ilgai tampytis.
- Balsų: 0
Российские волейболистки пробились в финал Кубка Ельцина. В полуфинале сборная России справилась с командой Голландии. В решающем матче турнира россиянки сразятся с японками.