Nelabai megstu tokius turnyrus, bet manyciau, kad totalas kiek per didelis Marokui. Marokas zemo meistriskumo komanda, komandos sudetyje praktiskai vien tevyneje zaidziantys krepsininkai, isskyrus Rhalimi kuris zaidzia Egipte ir Idrissi zaidziantis USA Iona College. Na manau sudeties komandos placiau ir nevardinsiu, mazai ka ir pasakytu, tai isties labai silpna komanda, net Afrikos cempionate zaidzia tik vidutiniskai, o apie Afrikos cempionato lygi manau net neverta kalbeti.
Kroatai aisku i si turnyra atsius savo 2 sudeti, taciau ir tai galima rasti geru zaideju kaip: Rancic, Stipcevic, Peric, Barac, Pasalic, Andric, Tomic, Rudez, Vukusic. Garantuoti negaliu, kad visi sie zaidejai zais, taciau dauguma ju turetu ir cia matau lengva ir itikinama Kroatu pergale.
- Balsų: 0
Komentarai (1)