Vesnina pradejo wimbledona labai galingai ir nemanau kad mazins ji apsukas,nugaletos dvi neblogus rezultatus ant zoles rodziusios zaidejos ir netgi sutriuskintos jos tai wickmayer ir duchevina,cibulkova taip pat iveike savo varzoves gana lengvai,na viena maca pasitampe taciau jos varzoves tikrai buvo silpnesnes,taigi cia vesninos pergale net neabejoju taciau kiek parizikuosim su jos sausa win,sekmes
- Balsų: 0
Komentarai (0)