Na atejo pagaliau laikas suzaisti normaliai visas rungtynes ir svesti pergale,kiek gali taip kakotis ir pralosineti laimetus macus lietuvaites...va cia pagrindine sio statymo esme pagal mane 😁 kad jos tai gali padaryti ir yra tikrai stiprios nugaleti daug galingesnes ekipas nei siandienines ju varzoves jau tikrai galejome matyti,ti nebutu bobos jei taip neapsikakotu... siandien manau jau baigsis tie cirkai ir lietuves irodis jog yra viena is stipresniu ekipu siame ciampionate ( manau jei butu turejusios daugiau sekmes ir saltesnes galvas galejo pakovoti del garbingu vietu siame cempe )..sekmes...
- Balsų: 0
Komentarai (1)