Po vakar dienos fiasko Ispanijos rinktinė paliko arena su nusileistomis galvomis , komanda triuškinamai pralaimėjo susitikimą ko prieš mačą nesitikėjo absoliučiai niekas. Rinktinės treneris spaudos konferencijoje aiškiai pasakė jog mes negalime taip žaisti jeigu norime laimėti. Komanda žaidimą sugebėjo išlyginti tik trečiajame sete , bet deja jau buvo per velu kaip sakoma pagauti bangą ir sustabdyti įsižaidusias priešininkes kurios viską darė bene idealiai , tiek ir ginyboje tiek ir puolime. Šiandieną neabejoju jog bus padarytos didelės permainos ir bus imtasi visų priemonių prieš Serbių puolimą , esu tikras jog antrą kartą rinktinė taip apgailėtinai tikrai nepralaimės. Renkuosi pliusinę jų forą kuri yra labai didelė nes vakar dieną paprasčiausiai reikia pamiršti.
- Balsų: 0
Komentarai (0)