Nu ka bandom vel ant greblio uzlipti. Ispanija vakar parode ka moka per puse pirmo kelinio, o toliau viskas uzstrigo. Puolimas beviltiskas, atakos paskutinemis sekundemis dievui i langus. Gynyba dar blogesne, Valuzyte varydamasi vien tik i desine puse ir tai ismaudo visa ispanijos komanda, daugiau nera ir ka pasakyti. Valdemoro - siandien netikiu, kad isbegs i aikstele. Vakar visas varzybas prasedejo ant suolo, treneris jei protingas nerizikuos lyderes sveikata. Rusija neveltui vakar ziurejo haleje varzybas. Ar visos sveikos rusaites negaliu pasakyti, bet tai ne vienos zaidejos komanda. Tai ir nematau problemu ispanes nugaleti daugiau nei 8 taskais.
- Balsų: 0
Komentarai (5)