Šioje serijoje Boykinsas buksuoja ir tik kartą permetė šį totalą pelnydamas 16 taškų, todėl renkuosi jo underį ir šiose varžybose:
1. Dabar pagrindiniai taškų darytojai komandoje yra S.Ford ir K.Langford, išauna ir kiti žaidėjai, todėl lemiamose rungtynėse, kur tvyros įtampa ir turbūt bus ne pačios rezultatyviausios rungtynės pelnyt mažyliui 15 taškų yra nelengva užduotis.
2. Vadovas pažėrė kritikos į Boykinso daržą, nors aš su ta kritika nesutinku, bet jei tai ne spaudos antis, tai žaidėjui tas pasitikėjimo nepridės.
3. Šioje serijoje Boykinsas pasižymi prastu pataikymu, bet gerai asistuoja komandos draugams, todėl naudingesnis yra ne atakuodamas o vadovaudamas komandai. Manau šiose rungtynėse jis irgi turėtų daugiau sukurt progas Fordui ir Langfordui atakuot o ne pats imtis taškų darytojo vaidmens.
Boykinsas puikus krepšininkas, bet šiandien tikiuos jis nepridarys bėdos pelnydamas daug taškų. Sėkmės.
- Balsų: 0
Komentarai (1)