Koeficientas visai neblogas, kaip tokiam variantui. Villareal dar turi del ko kovoti, tad manau bus nusiteike rimtai, nors Real kaip ir baigtas sezonas, kadangi netikiu, kad Barca aplenks, tai ir liks toje antroje vietoje. Zinoma po tikiu dvieju nesekmiu bandys atsitiesti. Villareal zaidzia namie, bandys iskovoti pergale, kuri leistu dar kovoti del vietos CL, pralaimejus butu dideliu bedu.. Abu klubai turi gana gera puolamaji arsenala, tad bent 2 bendrai tikrai turetu imusti. Ginyba pas abu klubus neblizga, taciau nesitikiu ivarciu fiestos kurioje butu daugiau nei 3 kartus nuginkluoti vartininkai.
- Balsų: 0
Komentarai (0)