Albanu daina taip pat viena geresniu cia. Linksma, energinga ir kazkuo patraukia. Eurovizijai kaip zinom ir reikia kazko isskirtinio o ne paprasto popsiuko. Tuo tarpu uz kokius nuopelnus Malta prie gan stipriu pasirodymu priskiriama neisivaizduoju. Stovi moteriske is liemens ir is stomens kaip sakoma ir traukia nuobodoka daina. Jokio judesio, jokio sou. Mateme ka praeitais metais pastovejas pasieke Jaronimas musu.
- Balsų: 0
Komentarai (0)