Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2013/08/27 16:35 Almagro @-208 8/10
 

Šios dienos Editors Pick - vyckazal statymas:

Nu cia daugiau negu aiskus nugaletojas sitam matce. ar po 3 ar po 4 ar po 5 setu, vistiek nugaletoju iseis Almagro. 1.48 kofas tai cia visiska lempa. Atrodo mazas ir taip bet realiai tai 1.25 turetu but mazdaug, nu 1.3 max. Istominas atrodo tragiskai, po to kai ateme seta is Noles zaidzia tiesiog tragiskai, pries Bakeri kaupu ziuret buvo, su Rufinu isvis katastrofa. Jei pirmas servas nepaeina tai viskas, taskas priesininkui garantuotas. Nors neretai dabar uzpsichuoja ir po pirmo servo jei grazina priesininkas i korta. Vienu zodziu, rasyt cia daug ka nera, elementari Almagro pergale cia, pats paimiau -1.5 seto @2 bet cia aprasau saugesni varianta o jus jau patys rinkites ar norit uztikrinto ar biski labiau rizikingo nors rezas 3-2 man cia neisivazduojamas nebent pats paleis Almagro ko nemanau kad bus nes kiek teko girdet rimtai ruosesi sitam turnyrui. Sekmes!

  • Balsų: 174
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Editors pick

Padėkų: 45

Sekėjų: 23

  • Unitai -13.53
  • ROI -1.63%
  • W% 45.74%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 130
  • Unitų atspėta: 823.47
  • W-L-T : 59-70-1
  • Vid. unitų skaičius: 6.44
  • Unitų spėta: 837.00
  • Vid. koeficientas: 103.2
 

Unitų pokytis

0-6-12-18-24-302025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (28)

  • Kas gali is vis statyt uz tokius kofus😟
  • Manau Ronis lygius skiria neblogai visai, o ko neskiria tai to kad dangos neturi tokios didelios reiksmes ypac tarp elito atstovu kuriem butu neismanoma isbuti taip aukstai jei jie nemoketu suzaisti gerai ant visu dangu.
  • Tu lygius zaideju skiri biski? 😄 😄 Nenoriu gincytis ir pyktis pradet, peace Roni, visi turim savo nuomone 😉
  • Idomiai cia vyckazal samprotauja..uz Verdasco su 1.55 kofu statyt neapsimokejo,o va uz claycourtery Almagro su 1.48 kofu tikrai apsimoka😡iZiurek kad to ilganosio nepadetu i pavesi siandien Istominas!P.S.Del Dodigo dar karta sakau,kad pries penkta seta jis vos kojas vilko ir ji isgelbejo tik pertrauka del lietaus.
  • Senos naujienos. Verdasco si sezona tikrai parode atsigavimo zenklu nemazai neverta butu pries ji nusistacius vakar pralaimejo gerai tiem kas atspejo daugiau taip kategoriskai pries ispana eit neverta.
  • Nu bl uz toki kofa apsimokejo statyt uz sudmaliaujanty Verdasco? Nenusisnekek tik
  • Vycka prasideda tavo nesamones. Jei tokius pastebejimus pasidarai is po maco ver-dod tai ka ateiti nuspet gali nezinau ronis 100% teisus verdasco klase cia aukstesne buvo dodigui pasiseke.
  • Vyckazal pasirodo guru talentas kai macas jau pasibaiges. Mano nuomone favoritas tikrai buvo Verdasco nors pries maca galvojau kad laimes Dodig.Bet maco eiga parode kas yra kas. Paprasciausiai pasiseke Dodigui gerai pradet maca po to Ispanui jau nepavyko atitempti triju setu is eiles be klaidu kaip sakant Dodig pergale tik isvargo. Jau net ir durnam aisku buvo kad trecia ketvirta paleis setus. Istikro stebuklas net kad penkta seta pavyko pasiimt zinant tai kaip tampesi pries prastos formos beranki visai nesenai.
  • Nusileidus jau saule Verdasco, dazniau mala suda negu losia normaliai, nepatarcaiu uz jy dar kada statyt 😉
  • Man asmeniskai Verdasco buvo favoritas,ji laikau aukstesnio lygio tenisininku nei Dodikas.
  • Tai as pries varzybas sneku o ne apie padusima varzybu metu 😁
  • Maca ziurejai?Dodikas visiskai paduses buvo,isgelbejo lietus pries penkta seta ji.
  • Tau vakar Verdasco favoritas buvo?? Vakar tik Dodiga det jeigu kazka bandyt is to matco
  • Man cia primena vakaryksti maca su Verdasco,kai statant uz aisku atrodytu favorita pradejo kilt uz ji kofas ir rezultatas gale aisku nedziuginantis..Vakar staciau ir uz Verdasco pergale ir uz overi,siandien pasiemiau tik over 40.0 pas antana.Tikrai netikiu kad alas sudauzys Istomina,dar klausimas isvis ar laimes.
  • Ir kodel gi? 😁
  • Vaje vaje, sisyk bus pasmerkta editors pick
  • Tegu lieka paslaptyje,bet taip,esu cia jau senai. O tas _atp_wta_ keistas buvo, nepazystu jo Juliau 😁
  • Atp_wta cia tas unbelievablee 😁
  • Pakilo reiskia, kai rasiau buvo 1.4 pas Tony
  • Pas Tony 1,50
  • Smagu kad pagaliau atsirado zmogus su kuriuo galima normaliai padiskutuot o ne ateina apipila sudais ir pabega 😄 Tikrai idomi ir gera tavo nuomuone kuriai as visiskai pritariu (cia apie kofu verte) 😁 Beje Unbelevable, tu cia nebuvai kitu kokiu nicku prisiregines? Labai kazka primeni 😁
  • Vycka, as nekalbu apie sitas statistikas,laikrastiniu piku, kalbu apie realu judesi lazybose,meginima is ju tureti kazkoki pelna, cia kaip suprantu musu nuomones jau sutampa,niekur neisi su tokiu kofu 😁 kalba apie dajungimus,velgi beda didele,ka jungsi?viskas ir tam dajungime turi savo rizika...Tavo variantas su minusine setu, velgi rizika visai kita, as asmeniskai irgi tikiu,jog Almagro cia turi laimeti,bet nenustebintu visiskai 5 setu kova. Na matysim, sekmes aisku visiems kas lenda, as tik del tokio kofo vertes nuomone norejau issakyti 😁
  • Galbut, negaliu priestarauti,nes nezinau tiksliu statistiku,tik kad lazybu bendroves tikrai neina i minusa,abejones minimalios. Pazymejau,jog ten tik mano nuomone. O kodel sakai, jog kai kam tai nera mazas kofas? As manau visiems jis vienodas. Jei turi omenyje, jog kazkas stato 5 k ir jam praejas toks pikas, atnes didelius pinigus, sutinku pilnai, bet toks pats nepraejas atnes dideli minusa, kuriam panaikinti tokiu piku, kaip sitas reikes labai ir labai daug, taip kad visiems tas kofas vienodas. Velgi tik mano nuomone, galbut kazko ir nesuprantu.
  • As siaip ir pats nemegstu tokiu kofu ir beveik nestatau ant tokiu, gali ir is mano vidutinio koficiento paziuret, bet sitas tikras saldainis, gal kas i dubli paims. As pats asmeniskai esu paemes is situ varzybu -1.5 seto su 2 kofu tik cia aprasiau saugesni varianta, zmones tegul patys renkasi ka statyti 😁 O siaip tai labai teisingai sneki, vien uz tokius kofus statant pliuse but neimanoma arba reikia but orakulu ir niekad neprasaut 😁
  • Lazybu bendroves didziausia minusa turi butent is mazu koef.ir atvirksciai.cia faktai...Tarpkitko,kazkam toks koef.nera jau toks ir mazas.
  • Nieko pries statyma, nieko pries nei viena, atrinkeja ar autoriu 😁 tik nuomone apie tokius kofus. Kokia nauda is tokio kofo? Kiek turi praeiti tokiu piku, kad butum pliuse? 3 is 3 turi eiti,jog pliusuotum. Jei imsi 2 is 3 jau gausi minusa. Kokia tikimybe , zinant visas teniso tendencijas ( kitu sporto saku nekisu, neismanau ), jog atsirinksi sitaip gerai,nepapuoles ant dazno tokiu kofu kabliuko? Mano asmenine nuomone,toks kofas,yra visiskai nieko vertas lazybose,ypatingai tenise, mazesnis negu 1.80 kofas lazybose, didziausia problema,didziausias nelaimes atnesantis pasirinkimai butent ejimas su tokiais kofais. Tik mano asmenine nuomone,kuria esu isitikines 😁 Sitas tikrai turi nemazas galimybes praeiti,nors ir cia neturetu buti paprasti ir lengvi pinigai, na dar viena galbut toki pavyks islaukti ar pagauti, bet trecia karta papuolus, o kad papulsi is tu triju kartu bent viena taip tikimybe 90 proc, apsigraibysi kisenes,ziuri -4 lt 😁
  • Editors pick\'o nėra tikslas imt kuo didesnius koef., tikslas su įvairiausias koeficientais atsirenkant šio puslapio lankytojų prognozes pliusuot ilgalaikėje perspektyvoje ko man rodos visi čia ir susirinkome.
    O norintieji gali rizikuoti su aprašyme parašytu didesniu koef.
    AKTYVIOS DISKUSIJOS KASDIEN Telegram -> t.me/statymaigroup
  • Editors pick su 1,48 koef 😟?