Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2012/01/05 16:40 Daugiau (164.5) @-118 8/10
 

Pirmaji tarpusavio maca Dnipro laimejo namie 97:82.Odesa zada revansa,bet dar neaisku kaip bus - komanda turi puolima,bet gynybos nelabai.Sveciai atvyksta su dar nuo gruodzio vidurio uzsitesusia pralaimejimu serija -3,is kuriu paskutinis uzvakar pries Khimik 87:92 isvykoj.Komandoje permainos,atleistas nelabai pasiteisines Frederick House,prisijunge du nauji bet patyre juodaodziai Jerome Moiso ir Qyntel Woods.Paskutinis macas jau buvo ju koju apsilimas(10+5 taskai).Komandos lyderis Steven Burtt po to pralaimejimo kalbejo taip:\"Mes labai letai pradejome rungtyniu pradzia(pagal kelinius buvo suzaista taip:92:87(32:14,20:25,20:19,20:29))\".Tokiais paciais zodziais savo pasisakyma apie ta maca pradejo ir vyriausias treneris:\"Pritariu Stevenui,labai letai pradejome maca\",\"Ilgai negalejome atrasti savo puolimo,bet antra maco puse pavyko labiau\".
Odesa paskutiniam mace isjudino siaip jau viena leciausiai zaidzianciu klubu Hoverla,iveikdama juos 101:81.
Manau galima tiketis rezultatyvaus maco.

  • Balsų: 102
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

RicardasM

Padėkų: 107

Sekėjų: 469

  • Unitai 513.51
  • ROI 8.11%
  • W% 59.11%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 813
  • Unitų atspėta: 6893.51
  • W-L-T : 477-330-6
  • Vid. unitų skaičius: 7.85
  • Unitų spėta: 6380.00
  • Vid. koeficientas: -118
 

Unitų pokytis

5305245185125065002025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (14)

  • Nu va vel praejo bet gaila tik kad centus padejau uz juos 😁
  • Uoj,sorry.. nebus pratesimo. nu ukrainieciu livescor\'as buvo pastriges ir rode jau OT o paskui parode 70-67
  • Nu ka,busiu prikarksejes😁 tikiuosi dabar jau odesa laimes.
  • Nu realiai dabar statyma isgelbeti gali tik pratesimas.
  • Gal galit kas pasakyt kur galima odesa pamatyt live?
  • Nebutu ukrainieciai ... kaip visada su itin daug nesamoniu
  • Stavke jai lostu namie tada sutinku bet isvikoj nemanau kad laimes
  • Ka manot apie hoverla pergale?
  • Cia tikrai geras variantas, bet gali buti taip jog odesa laimes ir laimes dideliu tasku skirtumu ir savo vidurki permes , o bendras gali ir neiti. . Tai nezinau ka imt, ar bendra over, ar tik odesos 😄
  • Odesos overis negeriau ?
  • Ka chebra manot del Baltu over?
  • Ir vel jus imat dideli totala. Dar nepasimoket?
  • Neblogas pasirinkimas bet man atrodo jog Odesa ims juos Odesa gryna namu komanda kuriai isvikos yra tragedija o namie gali nusikalti mano nuomone bet ka
  • Pbandysim 😉