Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Zalgiris Kaunas - Brose Baskets

11/10 22:45 balcius -7.00
2011/11/10 19:51 bet title P. Jankunas over 7.5 (P. Jankunas over 7.5) @-118 7/10
 

Per tris turus Eurolygoje kol kas imesti 4 taskai, naudingumas minusinis. Komandos kapitonas gaus savo maziausiai 20 minuciu aiksteje, pats laikas siandien svarbiose rungtynese kapitonui rodyti pavyzdi komandos draugams ir suzaisti rezultatyviai, o Paulius tai tikrai sugeba. Totalas nukrites bandom tuo pasinaudoti. Sekmes

  • Balsų: 52
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

balcius

Padėkų: 169

Sekėjų: 380

  • Unitai 513.47
  • ROI 7.87%
  • W% 50.92%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 987
  • Unitų atspėta: 7098.47
  • W-L-T : 498-480-9
  • Vid. unitų skaičius: 6.67
  • Unitų spėta: 6585.00
  • Vid. koeficientas: 172
 

Unitų pokytis

5305245185125065002025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (18)

  • Greit cia viskas keiciasi...
  • Ble javtoka stuburini sita medi laiko aikstej ir nieko jis nepadaro ,rakovicius sedi...uzknisa..
  • Rakovic galetu ilgiau zaist iskart surinko 6pts per trumpa laika, vietoj to stuburo jaftoko...
  • Pociaus truksta siemet ;/
  • Apart wemso popo ir lawsono visi lavonai,jau tokia sudina komanda surinkta,apie lietuvius isvis patyliu...Kita sezona mest visus Lietuvius nes graudu...Visiskai neatitinka eurolygos lygio.
  • Lapelis su weems over jau praejo 😄
  • Zalgiris eilinni karta bus atpizdintas
  • Weems siautioja grazu ziuret
  • Praeitas visi uz weemso underi jauciu dar labiau state.
  • Na jei puslapio lyderis sako kad bus un deris,tai tikrai bus underis.
  • Siandien visi dejo weemso over, pagal nusistovejusia praktika, bus underis, paziuresim po varzybu.
  • Nelyginu tikrai,bet antroj rungtyniu pusej nekart mete laisvas ir taikiklis buvo visai nusimuses.Gal kaiup tu ir sakai del motyvacijos,rungtynes parodys.As uz underi jo.
  • Tu lygini vtb kovas su eurolyga? Idomu kam jis labiau motyvuotas, a?
  • Weemsas Rygoj atrode kazkoks issikvepes,labai prastai pataike,ar tik nebus kritus jo forma?!Mastau kaiptik apie Weemso underi.
  • Kiekvienose varzybose laukiu kada jankis suzais,kaip moka,bet deja...weems over kur kas geresnis,o cia slidu.
  • As tai dejau Weems over 15. Jo over manau kaip ejo, taip ir eis toliau... 😁
  • Man rodos bus underis, taip kritus forma, o ir pasitikejima visiskai prarades savimi
  • Blt uzdejau under 8,5 tikiuosi sueis 😁