Na Rytas paskutiniu metu atrode geriau,laimejo Eurocup, ir BBL sutriuskines zalgiri,bet ten buvo Eidsonas nesustabdomas,manau niekas jo ta diena nebutu sustabdes. Zalgiris namie zaidzia ne 5 ,o 6 cia kalbu apie sirgalius ( teko stebeti neptuno - zalgirio rungtynes, tai tikrai suzavejo zalgirio fanai, nors ir pralosinejo -12 vistiek sauke dainavo, o Neptuno tikri MEMES alkoholiku saikaTYLA, kai komandai reikejo palaikymo tie tylejo subines surauke... ) na ne i tema biski....
Toliau..
netikiu,kad Eidsonassiandien suzais vel taip pat,aiskuatsiras,kas suzais ir be jo pas ryta, bet tokio kiekio tasku jie jau nesulauks iseidsono,taip jiepralaimejo Rytui visas lemiamas rungtynes si sezona, bet dabar prasideda viskas is naujo.Plius sulaukeinvesticiju is Romanovo, manau turetu tas pakelti nuotaika zalgirieciams,kas ten zino,gal biski ir litu jau dave Romanovas zaidejams.Manau susides viskas i 1 is ko as matau siandien Zalgirio pergale
(Savi sirgaliai, Investuotojo atejimas, noras atkersyti uz visus pralaimejimusiki siol si sezona)
Delto manau verta surizikuoti,ant Zalgirio pergales>
Sekmes visiems.
- Balsų: 0
siaip labai klysti nesu zalgirio fanas, siaip rytas net labiau prie sirdies, bet jei zalgiris isliks ir kita sezona lietuviska komanda tai busiu tik uz zalgiri nafik tie visi uzsienieciai. ir gale pamatysim,kas cia teisus,kas ne.
ir patikek, nevisad laimi tas ,kas atrodo logiska ir pan.