Sunkiai tikejau,kad Espanyol klubas iskris i zemesne lyga ir mano lukesciai teisinasi 😁 .Grizus i rikuote pagrindiniams zaidejams jie demonstruoja puiku futbola.Si vakara jiems dar vienas mirk arba gyvenk susitikimas.Betis,hm ka Betis.Prastai jis man atrodo ir tiek.
- Balsų: 0
Komentarai (4)