Faworitas cia ir taip aiskus ir manau fora ganetinai per maza. paskutine warzybose rytas ask nugalejo 21 tasko skirtumu zaisdami sweciuose. aisku tai buwo seniai, bet nuo to laiko rytas neprarado sawo formos ir demonstruoja auksto lygio krepsiny. sawaime aisku wienas yrodymu laimeta Europos taure. taciau rytas ne tokia komanda, kad skraidytu padebesiais ir toliau siekia rodyti auksciausio lygio krepsiny. ASK klubas wisa sezona turi problemu su biudzetu, kluba sezono widuryje paliko keli zaidejai, taciau tai dideles ytakos neturi. fora tikrai per maza ir rytas jau yrode kad zaidimas neutralioje arenoje jiems nesukelia jokiu problemu. Manau Rytas kaip wisada zais wisas 40 minuciu ir jei per pirma puse nepawyx pasiekti ytikinamos perswaros, paskutiniame kelinyje tikrai turetu buti parodyta tikroji ju galia.. fora tikrai per maza. Jei kam truxta skaiciu, tai 24 tasku pergale pries siaulius (kurie manau wertesni zaisti pusfinalyje nei ASK) daug ka pasako. Sekmes
- Balsų: 0
tik reikia kad nepakiltu fora, nes pats tik po pietu galesiu statyt, bet jei wiskas gerai koky simtuka reix uzmest ;]