Taigi renkuosi, kad Sakalai nepralos 34 taskais. Komandas Jus puikiai zinot, todel nepasakosiu statistikos kiek kas meta. Abi komandos labiau linkusios pulti, o ne gintis, taciau nematau jokio reikalo Rytui siandien triuskinti savo priesininku ir kautis is paskutiniu jegu del kiekvieno tasko. Pirma rungtyniu puse tikiuosi Sakalai sugebes pasipriesinti savoje aiksteje. Na o po didziausios pertraukos tiesiog nereikia pakliuti i duobe. Aisku scenarijus varzybu aiskus, kad Rytas tures didele persvara, bet paskutiniam kelini Ryto treneris leis pailseti pagrindiniam zaidejam pries pusfinalio rungtynes su Siauliais, kur reikes zymiai labiau pasistengt, todel 4 kelinuke zais maziau laiko gaunantys zaidejai, kurie manau turetu leisti Sakalam sumazinti skirtuma. Tikiuosi Ryto 20-25 tasku persvaros. Pats dejau nemaza suma ant sio ivykio ir jau ruosiuos vaziuoti i rungtynes. Tad visiem sekmes ir geru varzybu! 😁
- Balsų: 0
aishku, cia ta fora beabejones didele 😉