Kodėl Milwaukee laimi:
1) Orlando ekipoje nežais H.Turkoglu ir R.Lewis.
2) Orlando treneris ribos D.Howard žaidimo minutes.
3) Tiek Milwaukee treneris, tiek žaidėjai varžyboms nusiteikę rimtai ir sezoną nori baigti optimistiškai. Tai paskutinės varžybos šiame sezone prieš savus žiurovus.
- Balsų: 0
Komentarai (5)