Delko manau,kad Fiorentina laimesvisu pirma:
1.Kovoja del vietos cempionu lygoje,kiekvienas prarastas taskas,brangiai kainuos..
2. Fiorentina,kaip komanda pora sezonuparodo,kad ji aukstesniolygio,nei rytdienos varzovas.
3 Cagliari sisezona ,visus nustebino,(bent jau mane) praeita sezona vos isliko lygoj si 7 vietoj.
Atrodytu gali kovoti del vietos uefa taurei,bet i sesta vieta cagliari jau nepakils (kuri suteikia teise dalyvauti uefa taurej),nes tokios komandos,kaip ta patiFiorentina,ar roma jos neuzleis,o Genoa atsiplesusi 9 taskais.
4. Cagliari 185 min jau nepraleidzia ivarcio,atrodo nieko cia tokio buna ir po daugiau komandos vartus sausus islaiko,bet Cagliari ne to kalibrokomanda.
Taip,kadryt Fiorentinos pergale.
Manau drasesni gali deti ir ant FIORENTINA H-1
- Balsų: 0
velai buvo,kai rasiau.na neesme svarbu,kad ivykis teisingai nuspetas butu.man atrodo ne dailyrascio pamokeliususirinkomemes cia. 😁
tragedija.. kas tave taip skyrybos ismoke? ;D