Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2009/04/02 01:00 Anglija (1) @-238 9/10
 

Anglai pirmi su 12pts. Ukrainiečiai dalinasi 2-3 vietas su Koratais, tūrėdami po 7pts.

Anglija. Kolkas komanda atrankoje atrodo tikrai gerai. Nepatirtas dar nei vienas pralaimėjimas. Visos grandys atrodo tikrai puikiai. Namuose žaidė tik vienerias rungtynes šioj atrankoj, prieš Kazakstaną, laimėtą 5:1. Daugiau visos rungtynės išvykose, nugalėta Andora rezultatu 0:2, Baltarusiai palaužti 1:3, bei sutrypti Koratai 1:4. Rezultatai tikrai geri ir daugelis žaidėjų teigė, kad būtent tokio trenerio ir trūko, kad jis ateitu su tikslu, bei noru kažką pasiekti. Na anglai kolkas tikrai puikiai atrodo. Draugiškose rungtynėse savaitgalį sutriuškino Slovakus 4:0. Deja prarado tris puolėjus, tai Carlton Cole, Peter Crouch ir Emile Heskey. Jau į jų vietą pakviestas Bent, kas bus kitas nežinia.. Beje dar vienas sveikas puolėjas Rooney. Geros naujienos tos, kad R.Ferdinand ir SWP tikrai galės žaisti trečiadienį. Taip, kad nieko gero tik dėl puolėjų, tačiau Rooney rungtynėse su Slovaikais įrodė, kad yra gana geros formos. Nematau labai didelių bėdų, nes kam mušti Anglijos rinktinėje tikrai yra. Beje keletas minčių iš Lampardo ir Rooney interviu..

Lampard teigė, kad rungtynės sužaistos puikiai prieš Slovakus. Taip pat pasidžiaugė sirgaliais ir nori, kad taip būtų visada, kad varžovai nesijaustų ramiai žaisdami Wembley stadione. Minėjo, kad Ukraina bus stipresnė už Slovakus, tačiau eis į aikštę visi tik dėl pergalės. Beje prakalbo dar kartą apie trenerį. "Capello atvyko ne tik reikiamu laiku, tačiau žvelgiant atgal manau Fabio Capello buvo būtent tai, ko mums reikėjo.

Rooney taip pat labai džiaugėsi savais gerbėjais, kurie kaip jis teigė puikiai atliko savo darbą. Pats žaidėjas teigė, kad puikios sužaistos rungtynės prieš Slovakus ir tai buvo geras pasiruošimas artėjančiai kovai su Ukraina.

Kaip suprantu, visi žaidėjai pasiruošę tikrai kovai, ir tikiu, kad bus rungtyniaujama su atsidavimu, anglų žaidėjai jau patyrė savoje aikštėje nežmonišką gėdą, kai į euro atranką sugebėjo pralaimėti kroatams ir taip užkirsti kelią sau keliauti toliau.. Žinoma to šį kartą nebus, tačiau dabar manau viskas žiūrima labai rimtai, o ypač rungtyniaujant namuose. Taip, kad man čia tik anglų pergalė.

Ukraina. Svečiai kolkas stovi gana geroje pozicijoje, žinant, kad sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau už kroatus. Sužaistos trys rungtynės, nugalėti Baltarusiai namuose 1:0, išvykoje 1:3 laimėta prieš Kazakstaną ir namie sužaista lygiosiomis 0:0 su Kroatais. Ko tikėtis iš jų šiose rungtynėse? Tiesą pasakius aš net nelabai įsivaizduoju, ką galėtų pasiūlyti ukrainiečiai prieš anglus kurie šiuo metu žaidžia tikrai gerą, gražų, bei užtikrintą futbolą..

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Egzo72

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai -217.01
  • ROI -23.64%
  • W% 43.17%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 140
  • Unitų atspėta: 706.99
  • W-L-T : 60-79-1
  • Vid. unitų skaičius: 6.60
  • Unitų spėta: 924.00
  • Vid. koeficientas: -117
 

Unitų pokytis

-200-206-212-218-224-2302025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (16)

  • Sitie dar sugebejo antra gola ivarvolint, bet tai px kad su italais pergales sudejau...... italai prasileido ir taip pasibaige... vnz jum gerai 😁
  • Cia mnx jau ir anglai gavo atgal gola pzdc
  • Už anglus stato todėl, kad jie tiesiog stipresnė komanda. Nereikia čia išradinėt dviračio.
  • Uz Anglus manau labiau stato plataus rato aistruoliai (tokie kurie labai nesigilina ir t.t.), ta prasme kurie stato tik išgirdę tokius pavadinimus kaip Brazilija, Anglija, Italija, Barselona, Milanas ir panašiai 😁
  • Tai kas kad laimejo?? dar laimes
  • Laimes anglai nesunkiai
  • Anglai puikiai zaidzia ginyboje, ukraina irgi ne ka prasciau zaidzia ginyboje. man cia anglu vien pergale imti biski baugu su 1.48 kofu, nors tiketina minimaliu skirtumu. bet as drasiai paemiau siose varzybose 2.5 under su 1.8 kofu.
  • Pritariu, manau, kad anglai laimės.
  • Underis man cia svieciasi.. kaip manot?
  • Aš irgi už Ukrainą. Voroninas ir Milevskis fantastiškos formos ir patys ukrainiečiai labai neblogai vertina savo šansus šiose rungtynėse.
  • Tikriausiai busi teisus, taciau 9 is 10 tikrai perdaug, o koeficientas tikrai permazas. Kuom anglai gali pasigirti pries sias rungtynes - tai gelezine gynyba, ukrainieciu gynyba taip pat nera lengvai praeinama, o losti kontratakomis - ju arkliukas. nelinkesiu sekmes, nes noreciau kad viskas butu priesingai =) betkokiu atveju, tai tik mano nuomone
  • Aš manau geriau jau Davies`ą.
  • Ir manyciau tures imt arba kevin daviesa arba owena..😁
  • Jo Bentas patyrė traumą treniruotėje, vietoj jo pakviestas Agbonlahor'as.
  • Suzinojau jog ir bentas traumuotas...:/
  • Becham yra Becham 😁