Renkuosi Panathinaikos underį, nes manau kova bus apylygė, o tokiose svarbiose rungtynėse prieš Siena mesti po 20 taškų į kėlinuką nebus lengva. Įtampa taip pat turėtų pridėti savo, šiuo metu patikimiau žaidžia Pao aukštaūgiai, bet jie kovos prieš Eze ir Stonerooką, kurie mano akimis yra geriausiai besiginančių aukštaūgių pora Eurolygoje. Aišku problema, kad juos pakeist nelabai kam yra, todėl jie gali ir pavargt , bet kad Pekovičius ir Batiste laužys krepšį dėjimais sunkiai tikėtina. Pao neteko patikimiausio savo gynėjo Diamantidžio, žinoma didesnį indėlį jis daro gynyboje, bet jo 10 taškų irgi gali pritrūkti nes likę gynėjai pasižymi nestabilumu. Jasikevičius, Spanoulis, Nicholas gali sužaisti taip, kad reiks imtis už galvų ir tik ploti jiems, bet kartu gali ir griauti žaidimą savo klaidomis ir netaikliais metimais. Komandos jau žaidė Atėnuose šį sezoną ir Pao laimėjo 81-76, toks rezultatas tenkintų ir dabar, bet tikiuos įtampą ir kiti faktoriai svarbių varžybų metu suveiks ir pamatysim atkaklų bei neitin rezultatyvų mačą, kad nereiktų jaudintis iki galo.
- Balsų: 0
Komentarai (0)