Abu zaidejus visi pukiai zino, kazko naujo pasakyti negaliu todel netempiu gumos ir prie reikalo. Federer jau nusibodo kuri laika neiskovoti jokiu titulu. Jis tebelieka mano nuomone geriausias harderis pasaulyje ir siame turnyre pats laikas laimeti. Siame turnyre atrodo neblogai, atiduotas setas tik Gonzalez, kuris atrode neprasciau uz Murray. Tuo tarpu skotas iki pusfinalio keliavo pakankamai sunkiai. Praeitame rate Ljubicicius praktiskai stovedamas vietoje ji vaike kaip norejo. Federeris tai ne ljuba. Papyldomos motyvacijos ieskoti nereikes, nes Murray jau kelis kartus buvo iveikias sveicara. Statymas rizikingas, taciau kofas manau atitinka rizika.
- Balsų: 0
Komentarai (3)