Susitinka dvi pajegios rusijos komandos, siose rungtynese imu bendra underi, nes mano manymu totalas ryskiai per aukstas. Abi komandos sugeba pasiginti, ypac gerai ginyboj zaidzia Khimky, sios varzybos abiem komandom nieko nebelemia, taciau nei viena nei kita nenores pralaimeti. Kaip minejau abi puikiai ginasi, todel renkuosi si mano manymu per auksta totala.
- Balsų: 0
Komentarai (4)