Tiesa sakant nelabai suprantu kodel tokie kofai uz si maca,mano manymu jie turetu buti atvirkstiniai....tikrai nesidomejau gal kazkas ir nezais is sveciu,gal dar kokios bedos kad jie cia laikomi ne favoritais,bet visgi nesitiki kad kazkas jau kardinalaus gali buti nutike jog jie siandien pralaimetu paskutiniu metu labai tragiskai atrodanciam duseldorfo klubui,6 is eiles pralaimejimai ir siaip komanda velkasi gale ir nieko ispudingo nerodo,aisku ir lazda kartais issauna ir po tiek pralaimejimu galima kazkada jau tiketis pergales,taciau siandien ju varzovai kovojantys del vietos astuntuke paderborn krepsininkai kurie paskutiniu metu zaidzia labai neprastai is 9 zaistu rungtyniu svestos 7 pergales ir manau jie siandien cia tikrai sves pergale,o dar duodama kad ir maza fora visgi yra labai patraukli...sekmes...
- Balsų: 0
Komentarai (0)