Jau ne karta rasiau apie bonos kluba ir ju ginybinius sugebejimus namu arenoje,isties si komanda namuose ir isvykoje zaidzia labai skirtingai,isvykose jie labai nestabilus ir dazniausiai pralaimi ir pralaimi prasileisdami daug tasku ir ta ginyba,kuria jie demonstruoja savo arenoje kazkur buna isgaravusi,taciau siandien zaidziama kaip tik namuose kur bonos klubas labai retai kam leidzia permesti tokius totalus kuris siandien duodamas.karta sios komandos jau susitiko ir tada bona pralaimejo dideliu skirtumu ir prasileido net 83 tsk,taciau tai buvo isvykos rungtynese,o siandien manau jie sieks revanso ir uztikrintos pergales savu ziurovu akivaizdoje,ir ta pergale jiems garantuotu tik ta gelezine ginyba kuria jie demonstruoja savojoje arenoje....sekmes...
- Balsų: 0
Komentarai (7)