Sweiki.manyciau ventspils laimes i pats desiu tikrai.kodel ventspils?nes jie rode tikrai grazu krepsini su siauliais namie o Valiera kiek sezono pradzioje buvo issokusi i virsu db jau is ju nieko gero nebera i as manau snd labai geras statymas ce butu i kofas nemazas 😉 sekmes
- Balsų: 0
Komentarai (0)