Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2009/03/01 00:30 Korolev (2) @-132 8/10
 

Pagrindinis argumentas cia 10 metu skirtumas tarp zaideju. Paskutinis tarpusavio macas Belgijoje
Oct 2 2006 Mons Ch (BEL)
Indoor Hard, QF Korolev(106,0.81) d (3)C Rochus(65,0.72) 6-1 6-2

As laikau ir pagal zaidejo fizinius duomenis ir pagal rezultatus C.Rochus geriau atrodo ant clay dangos. C.Rochus silpniau servuoja, ypac Koroliovo pranasumas jauciamas antru padavimu laimetu tasku.

Bet pagrinde statymas paremtas tuo, kad jau toli ne pirmas etapas sitam turnyre. Turetu pasireiksti metu skirtumas, plius kadangi gero servo neturi , reikia daug begioji .

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

matas

Padėkų: 180

Sekėjų: 33

  • Unitai -597.74
  • ROI -2.54%
  • W% 49.41%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 2988
  • Unitų atspėta: 23635.26
  • W-L-T : 1433-1467-88
  • Vid. unitų skaičius: 8.11
  • Unitų spėta: 24233.00
  • Vid. koeficientas: 106.5
 

Unitų pokytis

-500-558-616-674-732-7902025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (56)

  • Nu kaip 16meciui, tada jo, minusas
  • Nu man kaip 16 metu zmogui tai sunkiai tie pinigai leidziasi D
  • Nereikia laimetu kojnei laikyti juodai dienai.as pavizdziui dali laimetu pinigu iskarto isleidziu.kad ne butu taip kaip radijatorius rase.
  • Pardon krulis rase
  • Ne minusas o kiek tada minusas?
  • Cia 1 budu islosimu jauciu 1000 lt statyti uz 1.2 kofa kaip snd zalgiris-rock buwo
  • 300 tai ne minusas. 😁
  • Tai jo bet as pwz minuse kokie 300 ir vistiek noriu statyti
  • Krulis tai jei taip butu nemanau kad cia tiek losianciu butu 😁 aisku dauguma minuse. bet ne visi
  • Man atrodo visi puikiai zinot kad is lazybu niekas i + neina jei 1 menesi nrml islosi kita viska pralosi
  • Tai kaip statyti tada paaiskink sawo filosofija kaip tu statineji nes as ir 100 padedu ant 1.8 kofo pralosiu ir tapetuodamas pralosiu
  • Nekalbekit kad laimejot ir panasiai ivykiui dar nepasibaigus ....
  • Krulis nori laimet netapetuok. nereikes tada galbut ir pertrauku daryt 😁
  • Lohas blet. +3.5 paimiau bet ir ta nesviecia.
  • Vsio laimejo gaila kad tapeta susika 1.2 kofo ivykis bet cia visada taip buna sweikinu kas laimejo as darau ilga pertrauka su lazybom o kitiem linkiu sekmes
  • Gasquet-ferrer 2 dalis cia snd ... neatpazistamas rohusas
  • Kad taip kiaurai kraus nesitikejau, praktiskai laimeta.
    Galvoju, kad nebutu antram sete rochuso retirement . Labai prastai jis atrodo.
  • Karstakosis tas koroliovas,viska nori 1 ar 2 smugiais padaryti,bet vistiek malacius.jeigu kas ne zinot eurosport transliuoja
  • Viskas kaip ir tikejaus kol kas rochuso antras servas 9/0 arba 0 proc. Plius dubliai
  • Silpnokai kol kas rochusas 3:0 . Jei pirma seta gaus, manau jam pagal metus jau nera sansu.
  • Nu ir ka jusu rochus siknoj sedi 3-0 2 kart jau nubreikino
  • Koki aukstesni kofa... jau nusvaigai tai normaliai. i kofa maziausiai ziiurek
  • Ant finalu nepatariu tenise, ypac vyru daug metyti, jei mesti tai uz aukstesni kofa finale ir po daug nemetyty, cia mano nuomone.
  • O tai ka manot apie Djoka su Ferrer? Man rods nors ir geriau vakar atrode ferrer,bet priesininkai paskutiniai du buvo nepalyginamai stipresni Novako.Galvoju uzmesti nemazai su 1,5kof triobete,taj gal kas kokiu argumentu galit parasyti.Dekui isanksto.
  • Koroliova maciiau Australian open.ne sakau kad jis puikus zaidejas,paziurejus Rochuso zaidima ir Koroliovo,tai as linkstu link Koroliovo pergales,ne statau gi is oro ant to ar kito zaidejo kaip loterijoj.kiekvienas turi savo nuomone statydamas.Tam ir darasau savo komentaruose kad cia tik mano nuomone.
  • To tuskanas o matei bent 1 karta kaip korolev zaide?
  • Pastaciau uz Koroliova jau is ryto,vakar ziurejau kaip zaide Koubekas su Rochus,nieko gero tas Rochusas neparode,zaidimas Koubeko man geresnis buvo.Kas ziurejo tas turejo matyti kuris geriau ziade.tiesiog Rochus vakar sypsojosi laime(cia tik mano nuomone).
  • Oi tada susimaisiau sorry
  • To lucky ziurint kokia bendrove ziuri bwin buvo 1.20
  • Tenise 2 var daznokai finaluose pastebejau pasitaiko, ypac vyru, o siaip koki 70 proc buna pirmas
  • Pasakykit kas sawo nuomone
  • Krulis :

    Almagro 1.27
    Vassallo 3.47
  • Ka apie djokovic-ferrer manot? as galwoju over 23.5 paimt, ka galwojat?
  • Vkr vasselin su 1.20 gawo nuo almagro ir va tau kofas
  • Nu ir kas kad tie kofai krenta i tuos kofus reikia maziausiai ziureti nes tenise dazniausiai laimi 2 kofas o ne 1.85 cia kaip pavyzdi nurodziau
  • Gerai nejuokink .
  • Maciau viena buvai idejas prognoze is wimbledon turnyro ir ta prakisai ir dar tu cia man aiskini. Nors reitinga teigiama pasidaryk, tada ir snekek ka nors.
  • Faktas,kad dabar jau deatmatch du vyksta , tai jei taip visi prades zaisti tai bardakas desis , be to laiko gaisimas cia , nes ir taip viskas aisku man cia , is tavo aprasymu teniso.
  • Na jei mums sukurti tema H2H tai manau jau tau liudna butu .. kiek foros noretum? +5.5 ?
  • Lucky , jei cia as nesamone aprasiau ir c.rochus neabejotinas laimetojas, tai gal gali man paaiskint fakta , kad tiek betandwin, tiek omnibetas daro vis zemesni kofa uz koroliova. Kazkas man cia ne to 😁 . Uz favorita rochusa vis kelia kofa 😁 .

    Manau jau sis faktas rodo bent 75 proc pergale uz koroliova, jei ne koki 80 proc.

    Turek si aspekta ateiciai minty lucky ir vis pasitikrint, kokios linijos eina is ryto ir popiet, vien is tai jau gali statyti.
  • Lucky tikrai nenulis nebijok. O turiu tokios patirties sitoj srity, kad tau nesisapnavo. Jei adminas sukurtu mums H2H ant teniso pasizaisti, manau tau butu liudna.
  • (106,0.81) pirmas skaicius tai atp reitingas tuo metu , o antras , kaip zaidejas vertinamas sistemoj prie kurios prisijunges.
  • Atvirksciai aisku paimta... visiska nesamone aprasyta . Faktas , kad tenise esi 0 . Pagalvok ka parasei.
  • Matai, ka cia tie skliaustuose reiškia?
    Indoor Hard, QF Korolev(106,0.81) d (3)C Rochus(65,0.72) 6-1 6-2
  • 5.5 tada viskas tvarkoje, tikiu
  • Kazko nukrito kofai uz Korolev'a , jau neramu ...
  • Pries querrey tai ir as abejoju ar jis eme pliusine, ten nebuvo jokios logikos pries susitikima taip daryti
  • + juk sakau... 5.5 dave... kai query serveris vien tik... ne jam nusibreikint rochusa tiek kartu
  • Bet pries query imti rochus, mazu maziausiai nesamone. Nebent tu siandien emei ? 😁
  • Nu ka, tyliu, bus matyt kaip sakant.

  • krulis koks ten netiketumas... kas gaudesi tas ir eme rochusa vakar... paziurek kokia jo forma... emiau ir uzvakar + pries query ir vakar win jo.. ir snd win manau turi eit + isvis uztikrinta... dar chardy + pattinka man snd
  • Atvirksciai paemes 😁
  • Del nuovargio ,tai korolevas cia nuo kvalifikacijos ir zais jau 7 susitikima siame turnyre
  • Na as rochuso pliusine buvau paemes vakar...man jokios staigmenos ten vakar nebuvo, kadangi belgas labai neblogos formos.
  • Ten jam patikek ziauriai, net labai ziauriai pasiseke. Ypac tie breike, kur jisai jau buvo praloses, per plauka. Is kitos puses ten abu seniai lose per 30m . Netgi breikinti daugiau sansu turejo koubek.
  • Nu cia 50/50 nes vkr rochus taip visai netiketai nugalejo koubek o visi expertai mane kad koubek laimes