Nesuprantu is kur toks didelis koeficientas uz Cikagos pergale.Man cia abieju komandu galimybes turetu buti vertinamos lygiai,galbut net Indianos galimybes prastesnes.
Taigi seimininkai namie zaidzia gerai.Iveiktos visos stipriausios lygos komandos.Taciau komandai visada padedavo neabejotinas jos lyderis Grangeris.Sivakar teks verstis be jo.Kaip ir be Dunleavy ir Foster'io.Pacers paskutinese rungtynese jau vertesi be siu krepsininku ir isvykoje nugalejo neblogai pastaruoju metu zaidziancius Wolves,kuriu gretose nebuvo ju lyderio Alo Jeffersono.Taciau Bulls manau stipresne ekipa uz Minesota.
Bulls iskeite Goodena,Hughes ir Nocioni.Bet gavo Mileri,Salmonsa ir Thomas'a.Paskutiniajame mace Bulls vertesi be siu krepsininku,taciau astuoniese sugebejo iveikti Denveri.Laukiu pergales ir siandien.
- Balsų: 0
Komentarai (1)